Промивання форсунок інжектора

Форсунки інжектора, як і будь-який інший елемент двигуна, надзвичайно важливі, і їх регулярне чищення при проведенні ТО позитивно впливає на працездатність двигуна.

Вартість послуги з промивки форсунок - від

2700 грн.

Пред'явнику промокоду
ABPF2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1890 грн. **

 

*акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Двигуни сучасних автомобілів економічні і мають хороші показники потужності та екологічні параметри. Для забезпечення цих параметрів велику роль має значення правильної роботи паливної системи автомобіля, перш за все, правильна робота інжектора, яка неможлива при забрудненні форсунок, адже на них покладена основна робота зі змішування повітря і палива, і подача його в камеру згоряння.

Загальна практика експлуатації автомобіля дозволяє стверджувати, що використання вітчизняного палива призводить до необхідності чистити інжектори через 20-30 тисяч кілометрів пробігу автомобіля або, приблизно, через два роки експлуатації. Однак зазначимо, що таких показників, як терміни або пробіг, іноді недостатньо для визначення необхідності чищення інжекторів. Великий вплив також мають випадкові чинники, наприклад: перебої в електронній системі керування двигуном, заправки неякісним паливом та інше.

Навіть під час роботи двигуна на досить якісному паливі, система уприскування (зокрема форсунки) поступово забруднюється. Сторонні хімічні елементи та їх сполуки - сірка, бензол, етилен та інші, що містяться в бензині, під тиском інжекції і при високій температурі двигуна перетворюються в лакові і смолисті відкладення, які важко змити. А використання неякісного бензину прискорює процес засмічення інжекторів.

Поширеною несправністю є забруднення форсунок. Вони розміщені в зоні впливу високих температур, тому відбувається закоксування смолами, які містяться в паливі (особливо низькоякісному), появу на форсунках твердих відкладень, що перекривають (частково або повністю) розсіюючі отвори і порушують герметичність голчастого клапана. Це призводить до погіршення роботи двигуна: знижується його потужність, робота на холостому ходу стає нестійкою, виникають провали в режимі розгону, збільшується токсичність відпрацьованих газів, скорочується термін служби лямбда - зонда та каталізатора. У засміченої форсунки зменшується продуктивність, змінюється напрямок і форма факела розсіювання, можливо навіть повне припинення подачі палива.

Засмічення форсунок стає помітним з настанням холодів, коли випаровуваність бензину погіршується: з'являються проблеми з пуском непрогрітого двигуна, провали в його роботі та інше. Заправляючи автомобіль на перевіреній АЗС (мережі АЗС), що викликає довіру, можна успішно проїжджати на ньому кілька років. Особливо актуальна проблема використання сурогату (неякісного продукту) на випадковій заправці. Ця проблема для тих, хто виїжджає за межі "рідних місць".

Основним способом відновлення нормальної працездатності форсунок є їх промивка. Існує багато прийомів здійснення цієї процедури, але умовно їх можна розділити на два види: зі зняттям форсунок з автомобіля і без зняття.

Давайте розглянемо обидва варіанти детальніше.

1) Промивання автохімією​ без зняття форсунок

Паливний шланг автомобіля відключають від системи уприскування, і підключають замість нього шланг, по якому піде спеціальний хімічний розчин, на якому і запускають двигун автомобіля. Він і буде руйнувати відкладення, що утворилися всередині рампи і паливних шляхів форсунки, приводячи до її очищення.

Така процедура забезпечує очистку форсунки на 60-80%, за умови «несмертельних» відкладень.

Але власники машин мають можливість визначити результативність тільки за непрямими ознаками - збільшується потужність, поліпшується робота двигуна, зменшується витрата палива.

2) Промивання автохімією зі зніманням форсунок

Після знімання форсунок їх встановлюють на спеціальний прилад. Паливо (бензин) тут замінюють спеціальним розчином (тим же що і в першому варіанті без зняття). У цьому спеціальному пристрої відбувається імітація роботи двигуна на різних режимах. Результативність такого способу вище, так як є можливість візуального контролю. Іноді, після промивання, майстер, що виконує ремонт може порекомендувати заміну будь-якої форсунки через неможливість її повноцінного очищення.

Однак цей спосіб не є таким вже ідеальним за двома параметрами: за вартістю (в першому способі не потрібно знімання форсунок), крім того, він не очищає паливо провід і рампу.

Що ми маємо в підсумку:

Варіант зі зніманням дозволяє візуально визначити ступінь працездатності форсунок і безпосередньо впливати на якість їх очищення. Варіант без зняття менш трудомісткий, а значить - дешевший, але не дає можливості візуального контролю.

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 6


 

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.