Особливості Hyundai IONIQ Electric

Аеродинамічний дизайн

IONIQ Electric встановлює нові стандарти аеродинаміки серед електричних автомобілів.

Гладка поверхня кузова

Вражаючі дизайнерські акценти впроваджені в плавно окреслені поверхні кузова.

Аеродинаміка

Низький коефіцієнт лобового опору (Cd) 0.24 робить IONIQ Electric не тільки привабливим зовні, але і забезпечує виключно плавну їзду.

Підключись до майбутнього автомобільного світу

IONIQ Electric забезпечує нульові викиди, потужну динаміку і повну свободу пересування.

Міцний та маневрений

Вражаючий обтічний силует справляє незабутнє враження. Стійка їзда і ефективна економія енергії забезпечується завдяки використанню в конструкції кузова IONIQ Electric алюмінію і високоміцної сталі.

Завжди на зв'язку

Під час поїздки Ви завжди будете залишатися на зв'язку завдяки інноваційним технологіям IONIQ Electric, доступ до яких здійснюється за допомогою 8 дюймового кольорового сенсорного дисплея.

Інформований

Цифрова панель приладів вказує на те, який режим приводу включений, і ретельно відстежує рівень витрати енергії.

Мультимедійний інформаційний центр, бездротова зарядка

Власнику IONIQ Electric доступні бездротова зарядка і функції підключення смартфона до мультимедійної системи автомобіля за допомогою додатків Apple CarPlay і Android Auto.

Безпека

Оптимальний набір засобів безпеки
для спокійної та комфортної їзди
IONIQ Electric вирізняється винятковою стабільністю, якими б шляхами ви не подорожували.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Система допомоги в збереженні смуги руху (LKAS)

  Розроблено в першу чергу для попередження водіїв, що втратили концентрацію. Як тільки автомобіль наближається до дорожньої розмітки смуги, в якій він рухається, система LKAS сповіщує водія про маневр за допомогою звукового сигналу або з упередженням направляє автомобіль назад на його смугу руху.

  LKAS image
 • Система виявлення об'єктів в "сліпих" зонах (BSD)

  Система інформує водія про транспортні засоби, що знаходяться в «сліпий» зоні, допомагаючи при перестроюванні із смуги в смугу і інших маневрах. Виїжджаючи з паркувального місця заднім ходом, система попередження про зіткнення при реверсивному русі разом з BSD сповістить водія про наближення автомобілів.

  BSD image
 • Система автономного екстреного гальмування (AEB)

  Система постійно аналізує інформацію, що надходить з радарів і камери переднього виду про дорожню обстановку. При визначенні загрози зіткнення з пішоходом або іншим автомобілем, гальма активуються автоматично, зменшуючи, таким чином, ризик пошкодження автомобіля або нанесення травм його пасажирам.

  AEB image
 • Інтелектуальний круїз-контроль (SCC)

  Система інтелектуального круїз-контролю використовує встановлений в решітці радіатора датчик, який визначає відстань до автомобіля, що рухається попереду. Вона автоматично підтримує встановлену швидкість руху і безпечну дстанцію між автомобілями, використовуючи екстрене гальмування при виникненні ризику зіткнення.

  SCC image

Деякі з вказаних на цій сторінці функцій не доступні на українському ринку.

 
 • LKAS
 • BSD
 • AEB
 • SCC
 • END

Переваги

Кожен елемент розроблений так, щоб забезпечити вам простий і швидкий доступ до будь-якої функції автомобіля, не відволікаючись від їзди.

Система бездротової зарядки смартфона

Швидко підзарядити батарею смартфона можна, просто поклавши пристрій на зарядну поверхню, розташовану на центральній консолі.

Переносний кабель для підзарядки акумуляторів (220 В)

У комплектацію IONIQ Electric входить переносний кабель для підзарядки акумуляторів (220 В), який дозволить зарядити батареї автомобіля в будь-якому місці, де є стандартна електрична розетка.

Функція регулювання пам'яті положень сидінь (IMS)

Інтелектуальна і зручна функція регулювання пам'яті положень сидінь запам'ятовує до двох положень водійського крісла і положення бічних дзеркал заднього виду, що дозволяє швидко налаштувати робоче місце водія перед поїздкою.