Не забуваємо: основні речі, які не варто залишати в автомобілі під час спеки


Автомобілі вже давно стали нашими помічниками і компаньйонами, без яких ми не мислимо своє життя. Тепер ми перебуваємо в машині іноді довше, ніж удома. І цьому сприяє еволюція сучасних машин. Адже вони в порівнянні зі старими стали просторіше, комфортніше, безпечніше і т. Д. Проте це не означає, що ви можете залишати в них все, що завгодно.

 По-перше, ви повинні тримати свій автомобіль в повній чистоті. Особливо в літній сезон, коли сонце готове розплавити ваш автомобіль. Адже коли ви залишаєте машину на сонці, температура в закритому салоні зростає, перетворюючи її на подобу духовки. Саме тому ви повинні думати, що можна залишати в машині, а що не можна, оскільки висока температура в салоні і прямі сонячні промені, що потрапляють в салон через вікно, можуть розплавити залишені в машині речі.

Ми склали для вас список речей, які ви не повинні залишати в своєму автомобілі. Отже, поїхали!

Не залишайте напої всередині вашої машини

Ні в якому разі не залишайте в машині пластикові пляшки з напоями. Особливо в жарку пору року. Чи знаєте ви, що це небезпечно для вашого здоров'я і здоров'я ваших пасажирів?  Так, дослідження, проведене Університетом Флориди, показало, що пластикові пляшки з водою під впливом тепла виділяють хімічну речовину BPA, або бісфенол А.

 Цей бісфенол А несе потенційну загрозу здоров'ю людини. Особливо для водіїв, які залишають в салоні автомобіля пластикові пляшки з водою, яку вони п'ють під час поїздок. Але зберігати пляшки з напоями можна не тільки в літню пору. Також небажано довго тримати в салоні пластикові пляшки і в зимовий час, оскільки під час тривалих поїздок салон машини добре прогрівається від грубки, в результаті чого під впливом тепла пластикова тара також починає виділяти небезпечна речовина ВРА / бісфенол А. Крім того при впливі тепла пластикова пляшка виділяє похідні бензолу. Це небезпечні канцерогени. 

Для напоїв в машині краще використовувати або скляну тару, або пляшки з нержавіючої сталі. Це прекрасна альтернатива небезпечним пластикових пляшках. Сталева тара тримає також воду прохолодною, не кажучи вже про те, що подібна тара більш екологічно чиста.

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 6

Не кожен харчовий продукт може зберігатися в вашому автомобілі

Іноді зручно брати з собою в поїздку закуски, щоб перекусити під час водіння. Особливо якщо ви їдете по дорозі, на якій ніде зупинитися для перерви.

 Ні в якому разі не залишайте в машині сир, гарячу їжу і будь-які продукти, які повинні зберігатися тільки в холодильнику. У тому числі не радимо вам зберігати і деякі продукти, які в домашніх умовах можна не тримати в холодильнику. Наприклад, шоколадні батончики і цукерки в жаркому салоні можуть швидко почати танути. Якщо вам обов'язково потрібно перекусити в дорозі, то візьміть з собою краще крекери, горіхи та інші тверді закуски, які можуть легко витримати спеку.

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 7

Не залишайте речі в машині, які ви використовуєте в тренажерному залі або в басейні

Немає нічого поганого в тому, що ви ходите в спортзал. Активною людиною сьогодні бути не тільки корисно, а й модно. Зазвичай, коли ми їдемо на машині в спортзал або в басейн, ми беремо з собою спортивну сумку або рюкзак. Але багато хто з нас часто після тренування залишають спортивні речі в машині. Не робіть цього ні в якому разі, якщо залишаєте сумку або рюкзак в салоні більш ніж на один день. Особливо в літню спеку.  Проблема в тому, що, залишаючи спітнілу одяг в своєму автомобілі на спеці, ви ризикуєте зіпсувати запах в салоні, який буде дуже важко вивести, оскільки компоненти обробки будь-якої машини дуже добре вміють вбирати в себе запахи.

Так що не дивуйтеся, якщо, повернувшись в машину, ви відчуєте в салоні неприємний запах. У тому числі зберігаючи ваші речі зі спортзалу або басейну, ви сприяєте поширенню бактерій по салону.

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 8

 Ніколи не тримайте свої косметичні засоби в гарячій машині

Вам не потрібно бути фахівцем, щоб знати, що спекотна погода швидко псує макіяж на обличчі. Ось чому багато жінок тримають в машині чергову пудру і інші косметичні засоби, щоб, діставшись до місця призначення, підправити макіяж. Не можна залишати будь-яку косметику в машині. Особливо в спеку. Справа в тому, що ваш макіяж під впливом тепла може почати працювати проти вас. Якщо ви думаєте, що зберігання косметики в бардачку - це найкраще рішення захистити її від спеки, ви помиляєтеся. Зберігання косметики в цьому місці - це найгірше рішення.

 Чи знаєте ви, що під впливом спеки ваша косметика починає втрачати свої хімічні властивості? Тобто буквально починає псуватися, причому дуже швидко. У підсумку такий макіяж може викликати у вас не тільки сильне роздратування на обличчі, а й навіть призвести до небезпечної алергії.

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 9

 

Ну і, звичайно, крім речей ви повинні в першу чергу дбати про безпеку своїх дітей і вихованців. Логічно, що їх залишати в машині також категорично не можна. Це небезпечно!

Автомобілі Hyundai м. Харків | Купити новий Хюндай | Фрунзе-Авто - фото 10