Купівля нового автомобіля має приносити радість та задоволення, а не додаткові страхи про викрадачів. Саме тому ми потурбувалися про питання безпеки завчасно. Купуйте будь-який авто Hyundai та гарантовано отримуйте супутникову систему охорони Benish GUARD Premium і 3 роки обслуговування у подарунок*.

Супутникова охорона – це сучасне рішення для підвищення рівня безпеки вашого автомобіля. Обираючи новий Hyundai, ви можете відразу без страху залишати авто біля магазину, будинку чи на парковці. Система безпеки Benish GUARD Premium виконує функцію персонального охоронця і негайно сповіщає про потенційну загрозу. Ви отримуєте охоронний комплекс і 3 роки обслуговування просто у подарунок! Користування автомобілем має приносити задоволення і комфорт, а про все інше ми потурбуємося.

Купуйте будь-який авто Hyundai та гарантовано отримуйте супутникову систему охорони Benish GUARD Premium і 3 роки обслуговування у подарунок* | Хюндай Мотор Україна - фото 6

В чому переваги Benish GUARD Premium?

Перше і найважливіше – цілодобовий контроль. Стан системи охорони і автомобіля перевіряється весь час оператором Диспетчерського центру Benish GPS. Якщо трапиться небезпечна ситуація і ми отримаємо сигнал тривоги, реагування буде негайним.

Друга беззаперечна перевага – комплексне рішення. Клієнт отримує не просто обладнання, яке фіксує несанкціоновані дії, а повноцінну підтримку і сервіс. При купівлі нового Hyundai монтаж системи безпеки та обслуговування протягом 3 років вже включено у вартість.

Мобільний додаток для Benish GUARD Premium – це ще один доказ зручності користування супутниковою системою. Вся інформація про ваш автомобіль просто у телефоні. Ви можете переглядати історію переміщення, контролювати рівень заряду АКБ, перевіряти зв’язок з автомобілем та миттєво отримувати сповіщення про тривогу, сервіс та корисні поради.

Ідентифікація водія – те, що робить охорону Benish GUARD Premium найнадійнішою. Якщо протягом 30 секунд персональний PIN-код автовласника буде не введено або система зафіксує спробу підбору коду, вмикається тихий режим тривоги. Сповіщення про загрозу надходить у Диспетчерський центр, а ви отримуєте всю інформацію за допомогою push-сповіщення та дзвінка. При підтвердженні загрози оператор відразу викликає патруль поліції.

*Під подарунком мається придбання за 1.20 грн з ПДВ при виконанні умов акції. Виконанням умов акції є укладання договору купівлі-продажу нового автомобіля ТМ Hyundai в ТОВ Дар-Авто в період дії акції будь-якою повнолітньою фіз. особою громадянином України. Термін дії з 09.09.20 по 10.10.20, інші умови акції у консультантів відділу продажу ТОВ Дар-Авто. Акція не сумується з іншими акціями чи програмою лояльності Дар-Авто. Також до подарунки входить 3 роки абонентської плати за користування системою. При отриманні подарунку, учасник акції повинен сплатити вартість встановлення системи до автомобілю згідно діючого прайс-листу ТОВ Дар-Авто. Учасник акції має право відмовитись від подарунку. Компанія Дар-Авто залишає за собою право зміни умов акції та її термінів без додаткового інформування учасників акції.