Перший візит на сервіс -40% | Хюндай Мотор Україна - фото 2

0 800 507 555

Перший візит на сервіс -40%

Перший візит на сервіс -40% | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Шукаєте якісний та надійний сервіс для свого автомобіля? Компанія Дар-Авто пропонує спеціальні умови для нових клієнтів.

До 31 травня 2022 року клієнтам при першому замовленні послуг в СТО Дар-Авто надаються знижки у розмірі:

  • 40% на послуги*
  • 10% на запчастини.

Відсоток знижки розраховується від прайсової вартості послуг та запчастин компанії Дар-Авто на момент замовлення.

*Термін дії акції з 1.09.21 до 31.05.22. Учасником акції може стати будь-яка фізична особа, що вперше звернулася до СТО Дар-Авто в період дії акції та замовила послуги з сервісу. Акція не розповсюджується на послуги з встановлення аксесуарів та додаткового обладнання, малярно-відновлювальні роботи, гарантійні роботи чи шиномонтаж. Компанія Дар-Авто залишає за собою право зміни умов та терміну дії акції без інформування учасників акції в будь-який момент. Акція не сумується з іншими акціями чи програмою лояльності клієнтів.

 
1 Початок 2 Завершене

Відправити заявку

Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності продукції, її характеристик, (орієнтовних) цін, інших умов її продажу, а також умов надання будь-яких послуг не є пропозицією укласти договір (офертою). Така інформація стосується наявних на складах Товариства автомобілів, щодо яких здійснене митне оформлення; вона може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Hyundai.

Перший візит на сервіс -40% | Хюндай Мотор Україна

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.