Hyundai Motor розширює свою лінійку електричних автомобілів та представляє  абсолютно нову KONA. Модель уособлює основні цілі компанії - рух у досягнені екологічної мобільності  та забезпечення високотехнологічного дизайну, що здатні задовольнити різноманітні потреби автовласників.

Ефектний дизайн екстер’єру оновленої моделі доповнюється практичним, об'ємним та зручним дизайном салону, який забезпечить комфорт та функціональність, як водіям, так і пасажирам.

Попри футуристичний зовнішній вигляд, існує ряд деталей, що наголошують, KONA – це кросовер.  Динамічність  стилю підкреслює  сміливе скульптурне покриття колісних арок, яке також охоплює фари та задні ліхтарі, підсилюючи візуальну міць екстер'єру.

Абсолютно нова KONA – міський кросовер зі сміливим стилем, який у новій версії став став дещо більшим в об'ємах. У довжину модель зросла до 4355 мм, що на 150 мм довше від попереднього покоління. Автомобіль також  став ширшим  на 25 мм.

В моделі реалізований також інноваційний варіант ілюмінації – “Pixelated Seamless Horizon Lamp”, яка додає виразного характеру образу електромобіля.

З заду автомобіль містить  ще один безшовний ліхтар Horizon, а також стоп-ліхтар (HMSL), який бездоганно інтегрований у бампер.

Нова лінійка KONA стартує саме з електричної моделі й буде мати всі переваги, як в дизайні, так і технічних характеристиках, що доступні електричним авто. І тут компанія зробила певні інновації, адже в електричний автомобіль був інтегрований ДВЗ, а не навпаки, як це робилося багатьма виробниками до раніше.

Попри схожу архітектуру, кожна модель матиме свій особистий футуристичний стиль, який залежатиме від типу автомобіля: повністю електричного (EV), гібридного (HEV), з двигуном внутрішнього згоряння (ICE) та спортивної версії N Line.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.