Ми оголошуємо про запуск кампанії - MapCare. За цією програмою всі, хто має Hyundai, який оснащений штатною навігаційною системою AVN (виробництва 2013-2023 рр.), зможуть оновити ПЗ (навігаційні карти і програмні файли) за адресою Автозаводська, 24. Додатково всі учасники MapCare отримають можливість оновлювати навігацію у продовж 10 років від купівлі автомобіля.

Онови навігацію та програмне забезпечення на штатних мультимедійних системах у своєму Hyundai! | Фрунзе-Авто - фото 6

Програма MapCare була створена компанією Hyundai Motor Company. Співпраця Hyundai Motor Company з HERE Technologies створила готовий продукт у вигляді картографічного контенту для програмного забезпечення (системних файлів) і навігаційних карт для головних пристроїв Audio-Video-Navigation (AVN) на автомобілях Hyundai. Програма містить файли оновлень для поколінь / генерацій головних пристроїв AVN - Gen2.0 і наступних, виробництва компаній LG і Mobis (Південна Корея). Файли оновлень доступні для автомобілів з пристроями AVN які були ввезені і продані офіційною дилерською мережею в країнах Євросоюзу та України. Дане оновлення не доступне для автомобілів завезених з американського, корейського та інших ринків. Оновленні карти охоплюють всю Європу (понад 45 держав), включно з Україною та сусідніми країнами.

Щоб оновити програмне забезпечення Ви можете звернутися в наш сервісний центр на Автозаводській 24. Вартість процедури оновлення - 120 гривень. Детальніше про процес оновлення ПЗ AVN можна дізнатися за телефоном 098 199 8786 Також можна самостійно оновити програмне забезпечення та навігаційні карти - посилання на ресурс та інструкцію тут.

ПЗ - програмне забезпечення

Hyundai MapCare™ - Хюндай МапКеа