У четвер 9 грудня 2021 року пройшла офіційна церемонія нагородження фіналістів премії «Авто Лідер 2022». Абсолютну перемогу здобули дві моделі – абсолютно новий мінівен STARIA у номінації «автомобіль із найкращим дизайном», і нова ELANTRA у номінації «кращий автомобіль для кожного дня».

На другому місці відразу за ELANTRA у номінації "кращий автомобіль для кожного дня" став електричний седан Hyundai IONIQ Electric.

Ще одна модель, якої не вистачило лише 1%, щоб стати лідером – це Hyundai TUCSON. Срібний призер кросовер TUCSON брав участь у номінації "компактні кросовери".

У номінації «середньорозмірні кросовери» фінішував кросовер Hyundai SANTA FE та з маленьким відривом від переможця посів почесне друге місце серед 17 конкурентів.

Щорічна премія "Авто Лідер" проводиться автомобільною платформою AUTO.RIA. Ця національна автомобільна премія визначає найкращі автомобілі-новинки на ринку України за рахунок відкритого голосування. Свій голос можуть залишити лише зареєстровані учасники і лише один раз, що забезпечує гарантію унікальності кожного голосу “народного експерта”.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567