Універсальність та зв’язок.

Новий TUCSON продовжує встановлювати стандарти в сегменті компактних кросоверів завдяки вражаючому набору найсучасніших інтелектуальних технологій. Насолоджуйтесь найновішими можливостями підключення, найвищими функціями безпеки та передовими системами допомоги водієві.

Підключення

Безшовні та інтуїтивні.

Насолоджуйтеся найновішими оновленими функціями підключення, які забезпечують захоплюючий досвід водіння, що ідеально поєднує технології та стиль.
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 10

  Цифрова панель приладів 12,3”

  Повністю цифровий 12,3-дюймовий кластер відображає важливу інформацію, як-от інформацію про швидкість і режим водіння, там, де її видно найкраще: спереду та по центру.
 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 11

  12,3” сенсорний екран інформаційно-розважальної системи.

  12,3” центральний сенсорний екран забезпечує легкий доступ до всіх інформаційно-розважальних функцій та функцій підключення. Apple CarPlay™ і Android Auto™ дозволяють відобразити ваші програми, музику та вміст телефону на великому екрані.1
   
 3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 12

  12” проекційний дисплей.

  12” проекційний дисплей безпечно веде вас світом, проектуючи важливу інформацію про водіння: поточну швидкість, напрямок руху чи попередження, прямо на огляд дороги.
 4. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 13

  6,6” сенсорний екран клімат-контролю.

  Гарно і легко. 6,6” сенсорний екран клімат-контролю спрощує процес налаштування обігріву та охолодження, надаючи вам більш інтуїтивно зрозумілий досвід користування.
  Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 17

  Підключені автомобільні послуги Bluelink.

  Bluelink забезпечує безперебійне підключення та доступ до розумних функції, щоб зробити вашу поїздку зручнішою.

  Зручність

  Почувайся комфортно.

  TUCSON – ідеальний компаньйон у всіх ваших пригодах, піднімаючи зручність і комфорт на безпрецедентний рівень за допомогою оновлених і розширених інтелектуальних технологій.
  Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 23

  Інтелектуальна система світлодіодних матричних фар головного світла (IFS).

  Насолоджуйтеся найкращим рівнем освітлення та безпеки завдяки Світлодіодній матричній технології Matrix beam LED, яка автоматично адаптується до дорожніх ситуацій, максимізуючи використання дальнього світла, не засліплюючи зустрічних водіїв.
  Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 24

  Бічні дзеркала з автоматичним поворотом.

  Насолоджуйтеся ще більшою зручністю при паркуванні та кращою видимістю під час руху заднім ходом завдяки бічним дзеркалам із вбудованою системою пам’яті (IMS), які автоматично повертаються вниз під час руху назад.

  Клімат-контроль, що задовільнить всіх.

  Давайте дивитися правді в очі – всі різні. Одні люблять гарячіше, а інші хочуть прохолодніше. А в TUCSON всі почуватимуться комфортно завдяки зручній для пасажирів технології клімат-контролю, як-от підігрів і вентиляція сидінь та тризонний клімат-контроль.
  Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 25

  Тризонний клімат контроль.

  Задовільнить всіх – тризонний клімат-контроль дозволяє встановлювати різні температурні зони для водія, пасажирів на передньому та задньому сидіннях.
  Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 26

  Підігрів та вентиляція сидінь.

  Прохолода влітку. Тепло взимку. Водію та пасажиру на передніх сидіннях сподобаються опціональні сидіння з підігрівом та вентиляцією. Також, опціонально, доступний і підігрів задніх сидінь.

  Неперевершений у комфорті та зручності.

  Універсальний та під’єднаний, TUCSON також вирізняється комфортом і зручністю. Такі розумні функції, як дистанційне складання сидінь, роблять завантаження вантажу швидким і легким. А інтелектуальний пристрій для полегшення посадки дозволяє легко посунути переднє пасажирське сидіння.
  1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 27

   Функція полегшення посадки.

   Ця розумна функція дозволяє водієві посунути вперед і скласти сидіння переднього пасажира за допомогою кнопки на його спинці для більш зручного входу пасажирів заднього ряду та ще більшого комфорту.
  2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 28

   Варіативне складання спинок заднього ряду сидінь.

   Для більшої зручності та універсальності задні сидіння можна скласти в пропорції 40:20:40. Важелі дистанційного складання на бічних стінках багажника дозволяють віддалено складати сидіння.
  3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 29

   Розумний електропривід дверей багажника.

   Насолоджуйтесь легким завантаженням. Якщо протягом 3 секунд знаходитися біля багажнику зі смарт-ключем, то багажник відчиниться автоматично. Більше того, ви можете встановити різні параметри висоти його підйому.

   Безпека

   Більше спокою.

   Завдяки передовим системам допомоги водієві та пакету активної безпеки з рядом інноваційних функцій TUCSON забезпечує ще більше спокою.
   Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 30

   Вдосконалена безпека завдяки 7 подушкам безпеки.

   Оснащений покращеною системою із семи подушок безпеки, включаючи центральну бічну подушку безпеки в першому ряді.
   Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 31

   Система контролю стійкості при боковому вітрі.

   Система контролю стійкості при боковому вітрі активно контролює з’їзд зі смуги руху, викликаний сильним боковим вітром, щоб зберегти існуючий напрямок руху та забезпечити стабільність.
   1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 32

    Камери кругового огляду.

    Ідеально підходить для паркінгів. Камери кругового огляду дають вам огляд на 360 градусів, щоб зробити маневрування в обмеженому просторі простішим і безпечнішим.

   2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 33

    Функція безпечного виходу.

    Ця розумна опція допомагає уникнути аварій, виявляючи транспортні засоби, що наближаються ззаду, відображаючи попередження на панелі приладів та боковому дзеркалі, а також подаючи звуковий сигнал.

   3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 34

    Відео-моніторинг сліпих зон.

    Ви можете бачити огляд задніх лівої та правої сторони дороги прямо перед собою в цифровому кластері. Камери вмикаються покажчиком поворотів під час зміни смуги руху.

    1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 35

     Асистент Ліміту Швидкості (ISLA).

     При перевищені діючих обмежень швидкості, з’являються звукові та візуальні підказки. У поєднанні з ручним обмежувачем швидкості, ISLA може автоматично регулювати швидкість автомобіля.

    2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 36

     Система сповіщення про пасажирів позаду (ROA).

     Найновіша система ROA використовує радарні датчики високої роздільної здатності. Радари можуть фіксувати навіть найдрібніші рухи пасажирів. Таким чином, система досить складна, щоб розрізняти дорослих, немовлят і домашніх тварин.

    3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Фрунзе-Авто - фото 37

     Асистент руху по шосе 1.5 (HDA 1.5).

     Асистент руху по шосе (HDA 1.5) підтримує задану швидкість і дистанцію до автомобіля, що їде попереду, під час руху по шосе та допомагає центрувати автомобіль в смузі руху навіть в поворотах. Інтелектуальний круїз-контроль (SCC) підтримує дистанцію до автомобіля попереду та швидкість, встановлену водієм.